Pašgājējs barības dalītājs 

Lauksaimniecība, tajā skaitā lopkopība, arvien vairāk ietekmē apkārtējo vidi. Tomēr jāatrod pareizais līdzsvars starp cilvēku patēriņa vajadzībām un nepieciešamību pēc iespējas mazāk ietekmēt un saudzēt apkārtējo vidi. Tas noteikti nav viegls uzdevums, kurš paveicams īstermiņā. Tomēr daudz ko var paveikt, sākot no šķietami mazām lietām.

 Piemēram, izmantojot mašīnas, kas patērē mazāk resursus un līdz ar to rada mazāk atkritumu.

Apskatīsim barības sagatavošanas mašīnas.

Velkamais barības  maisītājs izdalītājs ir jāapvieno ar traktoru.

 Šobrīd ir viegli izvēlēties traktoru, kas nodrošina zemu degvielas patēriņu un zemas emisijas. Tirgū ir liels šādu traktoru piedāvājums, kas apmierinās katra saimnieka gaumi.

Savukārt pašgājējs barības dalītājs,aprīkots ar iekraušanas frēzi, ļauj ietaupīt arī uz citu līdzekļu izmantošanu, jo pateicoties frēzes nažiem, ļauj sasmalcināt šķiedrainus produktus jau iekraušanas laikā un pēc tam tos sajauc atbilstoši saimniecība vajadzībām. Mēs runājam par būtiskiem ietaupījumiem, jo tiek izmanta tikai viena mašīna trīs vienību vietā.

Uzņēmuma automatizācija mazina ietekmi uz vidi

Pretēji tam, ko kāds varētu domāt, automatizācija uzņēmumā palīdz mazināt ietekmi uz vidi. Tagad mašīnas kļūst arvien ekonomiskākas,arvien zaļākas un ļauj iegūt labākus, rezultātus nekā vecākas paaudzes mašīnas.

Tāpēc izvēle uzņēmumā ieviest automatizācijas sistēmu ir izvēle ne tikai naudas taupīšanai, bet arī apkārtējās vides saudzēšanai.  

Tādas mašīnas kā pašgājējs barības maisītāj vagons, likvidē skābbarības atkritumus, nodrošinot perfektu bedri, neizcilājot barību tās iekraušanas laikā. Nodrošina vienmērīgu barības sajaukšanu tvertnē un atbrīvo traktoru ar iekrāvēju citiem darbiem. Tāpat neaizmirsīsim par cilvēku resursiem. Visas operācijas veic viens operators.

Rezultāti 1 - 8 no 8rādīt:     katrā lapā
Rezultāti 1 - 8 no 8rādīt:     katrā lapā

Salīdzināt preces


Jums nav preces salīdzināšanai

Biežāk pirktie

Vēlmju saraksts


Jums nav produkts ar vēlmju sarakstu.